Gülüş Tasarımı

Gülüş tasarımı ile ilgili randevu ve fiyat bilgisi almak için Klinik İstanbul whatsapp hattımızdan veya form doldurarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Diş Estetiği | Klinik İstanbul

Gülmek sosyal hayatın en önemli eylemlerinden biridir. Dişlerinizin görünümündeki bozukluklar ise sosyal hayatı olumsuz etkileyen faktörlerdendir. Mükemmel bir gülümseme, kişisel ilişkileri ve özgüveni önemli ölçüde geliştirir. Başarıyı ve mutluluğu artırdığına inanılır.

Dişlerin çarpık konumu, dişler arasındaki uyumsuz ve büyük boşluklar veya dişlerdeki lekeler gülüşünüzü olumsuz etkiler. Kendi dişlerinizle aynı renkte yapılmayan kaplamalar, koyu renkli dolgular ve diş eti hastalıkları sorunları hem ağız hem de diş sağlığımızı bozar. Ayrıca estetik görünümünüzü de olumsuz etkiler.

Bu nedenle gülüş tasarımı uygulamaları kişinin ağız ve ruh sağlığına katkı sağlaması açısından oldukça önemlidir. Dişlerinin görünümünden memnun olmayan kişiler, uzman muayenesi sonrasında uygun tedavi yöntemi ile istenilen görünüme kavuşabilmektedir.

Gülüş tasarımı denildiğinde ilk akla gelen; diş eti sağlığını iyileştirmek ve kötü nefes kokusundan kurtulmak, diş taşlarını temizlemek ve diş minesini beyazlatmaktır.

  • Ağızdaki kötü koku çoğunlukla ağızda oluşan bir enfeksiyondan, ilerlemiş diş eti hastalığından, diş ve diş eti arasında oluşan tartarlardan veya çürük dişlerden kaynaklanır. Öncelikle ağız kokusunun nedeninin teşhis edilmesi ve buna göre tedavi edilmesi gerekir.
  • Varsa diş eti hastalıkları ve çürük dişler tedavi edilir. Tartarlar kaldırılır. Gömülü ve yarı gömülü yirmi yaş dişleri çekilir.
  • Sinüs ve akciğer enfeksiyonları, şeker hastalığı, böbrek yetmezliği, karaciğer yetmezliği, metabolizma bozuklukları da ağız kokusunun nedenleri arasındadır. Bu yüzden, ağız sağlığı tedaviniz için, diş hekiminize tüm kronik veya şüphelenilen olası hastalıklarınızı söylemeniz önemlidir.
  • Çay, sigara, kahve veya diğer bazı yiyecekler dişlerin yapısındaki mikro boşluklar nedeniyle dişlerde lekelenmelere neden olabilir. Diş yüzeylerine uygulanan beyazlatma işlemi ile dişlerin koyulaşmasına neden olan lekeleri diş yüzeyinden uzaklaştırır.
  • Beyazlatma uygulamasının dişlere herhangi bir zararı yoktur. Yaşına, yapısına ve doğal rengine göre dişi 2-3 ton beyazlatmak mümkündür. Diş beyazlatma işlemi dişlerde ne kadar lekelenme olduğuna bağlı olarak birkaç seans sürebilir.

Gülüş Tasarım Fiyatları

Gülüş tasarımı uygulamaları fiyatları; yapılacak işleme, uygulanacak diş sayısına, hastanın istek listesine, seçilen malzemenin cinsine ve kalitesine göre değişmektedir. Gülüş tasarımı fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi almak ve size özel gülüş tasarımı fiyatını öğrenmek için bizimle whatsapp hattımız üzerinden 7/24 iletişime geçebilirsiniz.