Tedavilerimiz

Sizlere hak ettiğiniz doğal gülüşü ve diş sağlığını kazandırmak istiyoruz ve Klinik İstanbul’a gelen tüm ziyaretçilerimizin polikliniğimizden mutlu bir şekilde ayrılmasını istiyoruz.
https://klinik-istanbul.com/wp-content/uploads/2020/04/img-people.png

Her Gün Sağlıklı Gülüşler!

Mecidiyeköy'de bulunan Klinik İstanbul Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğimizde sizlerin sağlıkla gülümsemesi için; gülüş tasarımı, diş eti tedavisi, kanal tedavisi, lamine diş, ortodonti tedavisi, protez tedavisi, hareketli protez tedavisi, sabit protez tedavisi, implant üstü protez tedavisi, all on four implant tedavisi gibi hizmetleri sizlere sunuyoruz. Klinik İstanbul Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak tek amacımız hak ettiğiniz gülümsemeyi yeniden sizlere kazandırmak.
Estetik diş hekimliği kavramıyla aklımıza gelen Gülüş Estetiği ile diş eti sağlığınızı iyileştirebilir ve diş taşlarınızı temizletebilir ve diş minenizi beyazlatarak daha beyaz bir gülüşe sahip olabilirsiniz.
Diş eti çekilmeleri genel olarak yanlış fırçalama, kalıtımsal diş eti hastalıklarından ya da kişinin sahip olduğu diş eti rahatsızlıklarından dolayı ortaya çıkmaktadır.
Kanal tedavisi ya da diğer adıyla endodonti tedavisi, diş hastalarını en çok korkutan tedavilerin başında gelir. Aslında ayrıntıları bilindiğinde bu tedavinin korkutucu bir yanı olmadığı anlaşılır.
Dişlerin ön yüzlerine yapışan porselen yapraklardır. Bu, veneerlerin yapılabilmesi için dişten kaldırılan dokunun çok az olmasından kaynaklanır.
Ortodonti; dişlerdeki düzensizlikleri, çapraşıklıkları, kapanma problemlerini ve çene kemiğinde meydana gelen sorunları inceleyen ve bunların düzeltilmesinde etkin rol oynayan bir uzmanlık dalıdır
Protez kelimesi, vücudumuzdaki bir eksikliğin ya da işlevini düzgün yerine getiremeyen doku veya organların yerine bazı materyallerin kullanılması ve bu doku ve organların tekrar düzgün işler hale getirilmesini anlatmaktadır.
Hareketli protezler, eğer hasta tüm dişlerini çektirdiyse ya da diş eti rahatsızlıklarından ötürü kaybedilmiş dişleri çoksa uygulanan protez tipleridir.
İmplant üstü protezler, implant tedavisi gören hastalarda uygulanan protez yöntemidir. Bu tip protezler de sabit ve hareketli olmak üzere iki gruba ayrılırlar.

Sabit protezler, dişlerde meydana gelen eksikliklerde veya diş kayıplarında uygulanan protez tipleridir. Hasta tarafından çıkarılamayan bu protezler, hareketli protezlere göre daha doğal bir görünüm sunar.
Doğal bir görünüme sahip olan implant dişlerle, doğal diş gibi yemek yiyebilir günlük yaşamınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.
All on four implant tedavisi ağzında hiç diş olmayan ya da çenenin arka bölgesinde implant tedavisi için yeterli kemik yapısına sahip olmayan hastalara yapılan bir tedavi yöntemidir.

Enjoy 10% Off
Gift Card

Bring to the table win-win survival strategies to ensure proactive domination. At the end of the day, going forward, a new normal that has evolved from a streamlined cloud generated solution.
General Dentistry
Aesthetic Dentistry
Teeth Whitening
Child Dentistry
https://klinik-istanbul.com/wp-content/uploads/2020/02/girl_02.png
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Tedavi Sonrası
Görünüm

Sizlere hak ettiğiniz doğal gülüşü ve diş sağlığını kazandırmak istiyoruz ve Klinik İstanbul’a gelen tüm ziyaretçilerimizin polikliniğimizden mutlu bir şekilde ayrılmasını istiyoruz.

Başarı Oranı

Uluslararası Memnuniyet

bt_bb_before_after_image_coverage_image
<span class="bt_bb_before_after_image_before_text"> Öncesi</span><span class="bt_bb_before_after_image_after_text">Sonrası</span>
Öncesi
Sonrası

Diş tedavileri hizmetlerimizde
Anlaşmalı Kurumlar

Klinik İstanbul olarak diş sağlığı hizmetlerimizde beraber çalışmaktan mutluluk duyduğumuz kurumların avantajlarından sizlerde yararlanabilirsiniz.
https://klinik-istanbul.com/wp-content/uploads/2020/05/img-insurance.png
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Sharing Is
Caring

Organically grow the holistic world view of disruptive innovation
https://klinik-istanbul.com/wp-content/uploads/2020/01/client-logo-3.png

So happy with my recent dental treatment. Thank you for all your hard work and making me feel so comfortable throughout.

Stuart Attaway

Technion CEO
https://klinik-istanbul.com/wp-content/uploads/2020/01/client-2.png

I cannot recommend DentiCare enough for implant work if your thinking of having this done. You always know you are in safe hands!

Helen Viney

Bold Timeline Inc
https://klinik-istanbul.com/wp-content/uploads/2020/01/client-4.png

I have always loved the DentiCare team. They are fantastic with my kids and make coming to the dentist an enjoyable experience.

Jamie Willis

DevSpace CFO
https://klinik-istanbul.com/wp-content/uploads/2020/03/client-5.png

So happy with my recent dental treatment. Thank you for all your hard work and making me feel so comfortable throughout.

Nancy Gordon

Omnicom Solutions
https://klinik-istanbul.com/wp-content/uploads/2020/03/client-6.png

After ages of having a nagging bad tooth I decided to have it taken out, feel so much better now, great friendly dentist and staff.

Kevin Thomas

Bold Themes
bt_bb_google_maps_coverage_image

Klinik İstanbul
İletişim Bilgilerimiz

Sizlere hak ettiğiniz doğal gülüşü ve diş sağlığını kazandırmak istiyoruz ve Klinik İstanbul’a gelen tüm ziyaretçilerimizin polikliniğimizden mutlu bir şekilde ayrılmasını istiyoruz. Bizimle iletişime geçmek için formu doldurabilirsiniz.